Leírás
2 weather-proof 2.5" garden speakers with ground stake, 70 W RMS/ 8 ohms
- 2.5" full-range speaker with an excellent sound
- Easy installation
- Black metal grille
- Suitable for outdoor use IP65
- 2 pieces per set
- For application areas such as: Installation
Scope of delivery
- 2 x compact cabinet speaker
- 2 x user manual
- 2 x screw plug-in terminal
- 12 x screw
- 2 x nut
- 1 x hex key
- 2 x stake
- 2 x mounting material
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP65 |
| Power | Program:50W |
| Rated | 25W RMS |
| Frequency range | 150 - 12000 Hz |
| Sensitivity | 87 dB |
| Max. SPL | 101 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Setup | Easy installation |
| Housing color | Black |
| Connections | Spring terminal |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 2.5" |
| Type of speaker | Projector speaker |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Width:9.5 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 12.2 cm |
| Weight | 1.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!