Leírás
Flat 6" full-range wall speaker with holder, public address systems 100V, 15 W RMS
- Extra flat design for wall mounting
- For speech and background music in indoor PA systems
- Easy installation
- White metal grille
- Shock resistant
- M5 thread
- With Lens head fitting
Scope of delivery
- 1 x speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP20 |
| Power | Rated:15W RMS |
| Frequency range | 185 - 15500 Hz |
| Sensitivity | 92 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 104 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Setup | Easy installation |
| Attachment system | Lens head fitting |
| Power tapping | 3.8W; 7.5W; 15W RMS via screw terminal switchable |
| Connections | Input:public address systems 100V via screw plug-in terminal |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 6" with ferrit magnet |
| Basket material | steel |
| Conematerial | cardboard/paper |
| Type of speaker | On ceiling/on wall speaker |
| Type of construction | Closed Box |
| Material | Plastic, shock resistant |
| Color | White |
| Thread | M5 thread x 10 mm |
| Dimensions | Width:20 cm |
| Depth | 14.2 cm |
| Height | 27.5 cm |
| Weight | 1.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!