Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Passive speaker with 15" woofer, 1" driver and 400 W RMS
- Trapezoidal, multi-functional multiplex cabinet with scratch-resistant lacquer surface
- Optimized for combination with PAS subwoofers
- Dual flange
- With rigging points
- Black metal grille with acoustic foam
- Rugged carrying handle
- Application possibility: Standing; suspended; monitoring; on stand
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; restaurants, bars and hotels; rental
Scope of delivery
- 1 x compact cabinet speaker
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:800W |
| Rated | 400W RMS |
| Frequency range | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 96 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 125 dB |
| Dispersion angle | 90° x 60° |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Dual flange:Ø 35mm (0° / 5°) |
| Flying points | 12 x M8 thread; 4 x M10 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Crossover frequency | 2700 Hz |
| Speaker | 1 x woofer 15" with ferrit magnet |
| Basket material | steel |
| Conematerial | cardboard/paper |
| Voice coil lows 3" | |
| 1 x compression tweeter highs 1" with ferrit magnet | |
| Voice coil compression tweeter highs 1.75" | |
| Type of speaker | Compact cabinet speaker |
| Type of construction | Vented |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 15 mm |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:41.5 cm |
| Depth | 71 cm |
| Height | 40 cm |
| Weight | 22.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!