Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
15" bassreflex subwoofer with 700 W RMS
- Rugged Pro PA subwoofer
- Black metal grille with acoustic foam
- 2 recessed carrying handles
- Wheels optional
- Application possibility: Standing
- For application areas such as: Clubs/dancing school; installation; mobile use; mobile djs / entertainer; restaurants, bars and hotels; rental
Scope of delivery
- 1 x bass
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Program:1400W |
| Rated | 700W RMS |
| Frequency range | 40 - 200 Hz |
| Sensitivity | 96 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 128 dB |
| Impedance | 8 ohms |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Connections | Input:speaker via 2 x speaker built-in socket (F) |
| Speaker | 1 x woofer 15" with ferrit magnet |
| Basket material | aluminum |
| Conematerial | cardboard/paper |
| Voice coil lows 4" | |
| Type of speaker | Subwoofer |
| Type of construction | Vented |
| Recessed carrying handle | 2 pc/pcs |
| Transport aid | Wheels optional |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black, textured coating, painted |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 46.5 cm |
| Height | 52 cm |
| Weight | 28.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!