Leírás
Mountable stereo volume controller
- 4 ohms stereo amplifier input and 4 ohm stereo speaker output
- Attenuation in 10 steps
- Black plastic front panel and knob
- Screw plug connection
- Various versions available
- Flush mounting
- Finery housing (optional)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Rated:5W RMS |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Impedance | 4 ohms |
| Input & output | Stereo |
| Housing design | Flush mounting |
| Finery housing (optional) | |
| Dimensions | Width:8 cm |
| Depth | 8.2 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!