Leírás
Finery housing
- For PA volume controllers and PA program selectors
- Finery housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 6 x screw
Paraméterek
| Impedance | Public address systems 100V |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Housing design | Finery housing |
| Dimensions | Width:8.4 cm |
| Depth | 5.2 cm |
| Height | 8.4 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!