Leírás
Scope of delivery
- 1 x speaker
Paraméterek
| Power | Program:50W |
| Rated | 25W RMS |
| Frequency range | 5000 - 25000 Hz |
| Sensitivity | 93 dB |
| Dimensions | Width:18.8 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 0.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!