Leírás
Scope of delivery
- 1 x speaker
Paraméterek
| Power | Program:40W |
| Rated | 20W RMS |
| Frequency range | 5000 - 25000 Hz |
| Sensitivity | 93 dB |
| Dimensions | Width:8.5 cm |
| Depth | 8.5 cm |
| Height | 7.2 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!