Leírás
Low microphone stand with boom, height adjustable from 50 - 80 cm
- Rugged construction
- Added stability
- Fully shock absorbing
- Boom arm adjustable
- Height universally adjustable
- Ideal for bass amp recording
- Adjustable height
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 2 kg |
| Height | Maximum:80 cm |
| Minimum | 50 cm |
| Attachment system | 3/8 inch to 5/8 inch adapter |
| Boom length | 500 mm |
| Type (general stands) | Microphone stand with boom |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Weight | 1.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!