Leírás
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Voltage (lamps) | 100 V, DC |
| Nominal wattage | 1500 W |
| Base | Cable |
| Lamp type | Strobe lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Cold white CW >5000 K |
| Color temperature | 8000K |
| Color rendering index (CRI) | 96 Ra |
| Construction | Rod |
| Lamp starting voltage | 350 - |
| Lamp life | 500 h |
| Dimensions (LxD) | 392x11.5 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| EPREL-Nr | 1015332 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!