Leírás
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 42 W |
| Base | E14 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 80° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 2600K |
| Color rendering index (CRI) | 99.8 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Reflector |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 1500 h |
| Luminous flux | 290 lm |
| Wavelength | 585 nm |
| Lamp current | 0.177 A |
| Dimensions (LxD) | 90x50 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| EPREL-Nr | 2033874 |
| Legal specifications | |
| Energy efficiency class (A++ - E) | D |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!