Leírás
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 28 W |
| Base | E14 |
| Lamp type | Halogen lamp; halogen bulb |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 80° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 2700K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Reflector |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 1500 h |
| Dimensions (LxD) | 90x50 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Legal specifications | |
| Energy efficiency class (A++ - E) | D |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!