Leírás
PAR-38 lamp
- Dimmable
- Easy installation
- Various versions available
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 80 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | Incandescent lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 30° |
| Setup | Easy installation |
| Color of light | Blue |
| Lead time | 0.5 s |
| Construction | PAR-38 |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 2000 h |
| Wavelength | 499 nm |
| Dimensions (LxD) | 135x121 mm |
| Weight | 0.31 kg |
| EPREL-Nr | 2032713 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!