Leírás
PAR-20 LED lamp
- Easy replacement with normal E-27 reflector lamps
- Constant light flow and no blackening of the burner during lifetime
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 240, 100 - 240 V |
| Nominal wattage | 1.5 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle | 20° |
| Color of light | Yellow |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | PAR-20 |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 50000 h |
| Dimensions (LxD) | 86x64 mm |
| Weight | 0.10 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!