Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
OMNILUX OSD technology
- Very short arc
- Compact design
- Reflector lamp
- Long life
- High beam intensity
- Freedom to create smaller and lighter fixtures
- Perfect alignment and placing with lamp replacements in seconds
- Renewed optical system with maximum light output
- High perceived brightness
- Dimmable
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 75 |
| Nominal wattage | 200 W |
| Base | Special |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color temperature | 8200K |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 2000 h |
| Luminous flux | 8500 lm |
| Lamp current | 2.7 A |
| Dimensions (LxD) | 61.5x51 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| EPREL-Nr | 2033767 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!