Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
OMNILUX OSD technology
- Very short arc
- Compact design
- Reflector lamp
- Long life
- High beam intensity
- Freedom to create smaller and lighter fixtures
- Perfect alignment and placing with lamp replacements in seconds
- Renewed optical system with maximum light output
- High perceived brightness
- Dimmable
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 75 |
| Nominal wattage | 132 W |
| Base | Special |
| Lamp type | Discharge lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color temperature | 9200K |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 5000 h |
| Luminous flux | 6000 lm |
| Lamp current | 1.9 A |
| Dimensions (LxD) | 46x45 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| EPREL-Nr | 2033764 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!