Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
OMNILUX OSD technology
- Very short arc
- Compact design
- Reflector lamp
- Long life
- High beam intensity
- Freedom to create smaller and lighter fixtures
- Perfect alignment and placing with lamp replacements in seconds
- Renewed optical system with maximum light output
- High perceived brightness
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 70 |
| Nominal wattage | 280 W |
| Base | Special |
| Lamp type | Discharge lamp; reflector lamp |
| Color temperature | 7800K |
| Color rendering index (CRI) | 80 Ra |
| Burning position | P20 (horizontal ±20°) |
| Lamp life | 1500 h |
| Luminous flux | 10800 lm |
| Lamp current | 4 A |
| Dimensions | Length:6.5 cm |
| Width | 5.1 cm |
| Height | 5.1 cm |
| Diameter | Ø 5 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!