Leírás
Discharge lamp
- Low power consumption
- Easy handling
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Voltage (lamps) | 90 V |
| Nominal wattage | 150 W |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 6400K |
| Lead time | 180 s |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 6000 h |
| Luminous flux | 12000 lm |
| Lamp current | 1.95 A |
| Dimensions (LxD) | 105x30 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1129234 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!