Leírás
Smart Wi-Fi bulb RGB+CCT, controlled via app, Alexa & Google Home
- Multicolor LED bulb with Wi-Fi technology for a smart home
- Works without a bridge or hub--simply connect to a 2.4 GHz Wi-Fi network and you're ready to go!
- Dimmable
- Dimmer electronic; color fade adjustable; color change adjustable; color blend stepless; color selection; program speed adjustable; program selection
- Control via Wi-Fi; Smart Life app; Amazon Alexa; Google Assistant; IFTTT
- 2.4 GHz license-free worldwide
- Variable color temperature 2700 K - 6500 K
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
- 1 x illuminant
- 1 x declaration of conformity
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP20 |
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 9 W |
| Base | E27 |
| Wi-Fi | Standard:IEEE 802.11 b/g/n |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 180° |
| Control | Wi-Fi; Smart Life app; Amazon Alexa; Google Assistant; IFTTT |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Color of light | Switching colors |
| Color temperature | 2700K - 6500K adjustable |
| Color rendering index (CRI) | 84 Ra |
| Lead time | 2 s |
| Construction | Bulb |
| Burning position | S180 (universal) |
| Luminous flux | 900 lm |
| Dimensions (LxD) | 130x95 mm |
| Housing color | Semi-transparent |
| Weight | 0.13 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | F |
| EPREL-Nr | 1023862 |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!