Leírás
Replacement lamp for LED Police Light DE-1
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 1.8 W |
| Base | E14 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 2700K |
| Color rendering index (CRI) | 81 Ra |
| Construction | Lamp envelope |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Luminous flux | 144 lm |
| Lamp current | 0.014 A |
| Dimensions (LxD) | 50x17 mm |
| Housing color | Semi-transparent |
| Weight | 0.01 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!