Leírás
Scope of delivery
Paraméterek
| Voltage (lamps) | 230 V, AC |
| Nominal wattage | 10 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 120° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 0.1 s |
| Construction | Bulb |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Wavelength | 400 nm |
| Lamp current | 0.07 A |
| Dimensions (LxD) | 11.2x6 mm |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:11.3 cm |
| Diameter | Ø 6 cm |
| Weight | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!