Leírás
Illumination with LED-technology
- Particularly bright illuminating power
- Easy lamp replacement
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 12 |
| Nominal wattage | 2 W |
| Base | G-4 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 240° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 2700K |
| Color rendering index (CRI) | 83 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 25000 h |
| Luminous flux | 150 lm |
| Wavelength | 610 nm |
| Lamp current | 0.2 A |
| Dimensions (LxD) | 50x18 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| EPREL-Nr | 2033659 |
| Legal specifications | |
| Energy efficiency class (A++ - E) | A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!