Leírás
Studio-lamp for base GX6.35
- One-sided base
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 240 |
| Nominal wattage | 33 W |
| Base | GX6.35 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 310° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 2800K |
| Color rendering index (CRI) | 99.7 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 1000 h |
| Luminous flux | 450 lm |
| Wavelength | 778 nm |
| Dimensions (LxD) | 45x13 mm |
| Weight | 0.004 kg |
| EPREL-Nr | 2033680 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!