Leírás
Special lamp for show effect lighting
- Countless number of application possibilities
- No ballast resistor necessary
- Already existing a good number of years, the "black light effect" is still fascinating: white textiles and objects as well as fluorescent material brightly flash up in darkness!
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Paraméterek
| Voltage (lamps) | 230 V, AC |
| Nominal wattage | 7 W |
| Base | 1 x GU10 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 30° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | MR-16 |
| Burning position | S180 (universal) |
| Wavelength | Ultra violet (UV) 397 nm |
| Lamp current | 0.07 A AC |
| Dimensions (LxD) | 5.4x5 mm |
| Material | Plastic hard |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:5.3 cm |
| Diameter | Ø 5 cm |
| Weight | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!