Leírás
Special lamp for show effect lighting
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 3 W |
| Base | GU10 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle | 25° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Reflector |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Wavelength | 400 nm |
| Dimensions (LxD) | 57x51 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!