Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 300 |
| Nominal wattage | 45 W |
| Base | Special |
| Lamp type | Strobe lamp |
| Color of light | White |
| Color temperature | 8000K |
| Construction | Ring |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Dimensions (LxD) | 60x6 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| EPREL-Nr | 2032571 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!