Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 360, 300 - 700 V |
| Nominal wattage | 40 W |
| Base | Wires |
| Lamp type | Strobe lamp |
| Color of light | White |
| Color temperature | 8000K |
| Construction | U-shape |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Dimensions (LxD) | 65x6 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!