Leírás
Special lamp with reflector
- With 50 mm reflector
- Long life
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 120 |
| Nominal wattage | 250 W |
| Base | GY5.3 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3250K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 175 h |
| Dimensions (LxD) | 45x51 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1032041 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!