Leírás
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 198 |
| Nominal wattage | 150 W |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 90 Ra |
| Lead time | 180 s |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 12000 h |
| Luminous flux | 12500 lm |
| Lamp current | 0.98 A |
| Dimensions (LxD) | 105x18 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!