Leírás
Circular arc lamp for base GX-9.5
- Easy lamp replacement
- For extraordinary effects
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 800 W |
| Base | GX9.5 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 99.8 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Bi pin; ring; tube |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 50 h |
| Luminous flux | 18500 lm |
| Wavelength | 778 nm |
| Dimensions (LxD) | 92x10 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1271209 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!