Leírás
Special lamp for show effect lighting
- One-sided base
- Easy lamp replacement
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 650 W |
| Base | GY9.5 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Warm white WW <3300 K |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 99 Ra |
| Lead time | 0.5 s |
| Construction | Lamp envelope |
| Burning position | S30 (vertikal ±30°) |
| Lamp life | 400 h |
| Luminous flux | 14500 lm |
| Wavelength | 760 nm |
| Dimensions (LxD) | 85x23 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1736757 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!