Leírás
- European engineering
Scope of delivery
Paraméterek
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Plug B | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:3.10 cm |
| Width | 2.60 cm |
| Depth | 5.66 cm |
| Diameter | Ø 2.34 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!