Leírás
Switching power supply, closed, 30 W / 5 V DC / 6 A
- High energy efficiency, complies with the EU ecodesign directive
- Full-range AC input
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x external mains adapter
Paraméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version |
| Power output | 1 x coaxial power connector (M) |
| Housing color | Black |
| Controls | Overload; short-circuit; Overvoltage |
| Output | 5 V DC; 6 A; 30 W |
| Dimensions | Length:12.5 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 3.15 cm |
| Weight | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!