Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Diode showlaser with ShowNET network interface and free software
- Full color mixing laser with analog color modulation
- Integrated show programs
- Control via ILDA; DMX; Art-Net; stand-alone; master/slave function
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP65
- For application areas such as: Wedding/gala/events; stage; rental; architecture
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x case
- 2 x key
- 1 x network cable
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 150 W |
| IP classification | IP65 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | 1 x IP T-Con (F) mounting version |
| Laser class | 4 |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Red (R) 1200 mW 638nm |
| Green (G) 1700 mW 520nm | |
| Blue (B) 3000 mW 450nm | |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version IP |
| DMX output | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version IP |
| Control | ILDA; DMX; Art-Net; stand-alone; master/slave function |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Length:33 cm |
| Width | 25 cm |
| Height | 21.6 cm |
| Weight | 10.10 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!