Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Show laser class 3 with 400 mW power in red, green, blue
- Integrated show programs
- Control via master/slave function; stand-alone; DMX; sound to light via microphone
- With mounting bracket
- 4 digit 7-segment LED display
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x key
- 1 x Interlock
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 30 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Laser class | 3B |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Blue (B) 180 mW 445nm |
| Green (G) 100 mW 532nm | |
| Red (R) 120 mW 650nm | |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Master/slave function; stand-alone; DMX; sound to light via microphone |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Display type | 1 x 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Length:25.5 cm |
| Width | 24.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 1.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!