Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pure diode laser system
- Full color mixing laser with analog color modulation
- Control via master/slave function; ILDA; Cube Laser Control App; stand-alone; DMX
- Integrated show programs
- With mounting bracket
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x Interlock
- 2 x key
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 20 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Laser class | 4 |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Blue (B) 600 mW 450nm |
| Green (G) 520 mW 450nm | |
| Red (R) 200 mW 638nm | |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| Control | Master/slave function; ILDA; Cube Laser Control App; stand-alone; DMX |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Length:17 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 13.5 cm |
| Weight | 2.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!