Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pure diode laser system
- Control via DMX; stand-alone; sound to light via microphone; ILDA; master/slave function
- With mounting bracket
- Monochrome 4 digit 7-segment LED display
- For application areas such as: Clubs/dancing school
- Application possibility: Suspended
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x Interlock
- 1 x key
- 2 x decorative element
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 400 W |
| IP classification | IP4X |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Laser class | 4 |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Red (R) 5000 mW 638nm |
| Green (G) 5200 mW 520nm | |
| Blue (B) 12000 mW 450nm | |
| Control | DMX; stand-alone; sound to light via microphone; ILDA; master/slave function |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Display type | Monochrome 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Length:40 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 18.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!