Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Laser bar class 3B with 10 x laser module in red (R), controlled separately
- Show laser with analog color modulation
- Fan effect; multi beam effect
- Integrated show programs
- The device is cooled by cooling fan
- Control via DMX; stand-alone; sound to light via microphone; master/slave function
- With mounting bracket
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x Interlock
- 2 x key
- 2 x mounting bracket
- 8 x screw
- 1 x hex key
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 50 W |
| IP classification | IP4X |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Laser class | 3B |
| Laser color | Red (R) |
| Laser module | Red (R) 120 mW 638nm |
| DMX channels | 13 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling | Cooling fan |
| Control | DMX; stand-alone; sound to light via microphone; master/slave function |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 5.80 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!