Leírás
Wall mount for speaker systems, pivotable and tiltable, maximum load 15 kg
Optimally designed for secure mounting of INTUCAB speakers to walls and ceilings.
- Movable and tiltable
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x holder
- 1 x key
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 15 kg |
| Attachment system | VESA standard |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | White, painted |
| Dimensions | Width:11 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 1.03 kg; 1.03 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!