Leírás
Wall mount for speaker systems, pivotable, max. load 10 kg
Optimally designed for secure mounting of INTUCAB speakers to walls and ceilings.
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x holder
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 10 kg |
| Attachment system | M6 thread |
| Type (general stands) | Wallmount (speakerboxes) |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, painted |
| Dimensions | Width:10 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 0.29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!