Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality speaker cable
- Small in diameter
- Very durable
- For all kinds of PA systems
- Helukabel
Scope of delivery
Paraméterek
| Cable construction | 4 x 4.0 mm² speaker cable |
| Cable length | 50 m |
| Use of brands | Helukabel |
| Color | Black |
| Temperature range | --10° C - +70° C; --30° C - +70° C |
| Dimensions | Length:5000 cm |
| Diameter | Ø 1.16 cm |
| Weight | 13.55 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!