Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality speaker cable
- Small in diameter
- Very durable
- For all kinds of PA systems
- Helukabel
Scope of delivery
Paraméterek
| Cable construction | 2 x 4.0 mm² speaker cable |
| Cable length | 100 m |
| Use of brands | Helukabel |
| Color | Black |
| Temperature range | --5° C - +70° C |
| Dimensions | Length:10000 cm |
| Diameter | Ø 0.94 cm |
| Weight | 15.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!