Leírás
- Polar pattern: Omnidirectional
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 1.5-16V DC |
| Capsule type | Condenser |
| Polar pattern | Omnidirectional |
| Impedance | 1000 Ohm |
| Connections | 3.5 mm jack (stereo) |
| Input sensitivity | - 45 dB |
| Color | Black |
| Weight | 0.02 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!