Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof 3300 W vaporizing fog machine, IP64, with DMX connection
- Powerful output
- Integrated timer
- Permanent fogging possible
- Very precisely controllable due to digital technology
- Small dimensions
- Only use original Hazebase fluid for flawless operation
- Other fluids may damage the unit or cause malfunction
- Very short warm-up time
- Big tank capacity
- Removable tank
- Control via stand-alone; timer; DMX; analog 0-10 V
- OLED display
- Made in Germany
- For application areas such as: Installation; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
- 1 x container
- 1 x tube
- 1 x lid
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 3300 W |
| IP classification | IP64 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Via PowerCON TRUE (M) mounting version |
| Warm-up time | 2 sec |
| Tank capacity | 5 l removable tank |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version IP |
| Control | Stand-alone; timer; DMX; analog 0-10 V |
| Operating principle | Vaporizing fog machine |
| Display type | OLED display |
| Color | Grey |
| Dimensions | Width:20 cm |
| Depth | 48.7 cm |
| Height | 38.8 cm |
| Weight | 13.51 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!