Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Hazer in 2U tour case
- Very short warm-up time
- Control via sACN; Art-Net; stand-alone; network cable; DMX; RDM; wireless remote control; wired remote control
- TFT display
- Made in Germany
- For application areas such as: Mobile use; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
- 1 x container
- 1 x lid
- 1 x fluid
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 500 W |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Via PowerCON TRUE (M) mounting version |
| Warm-up time | 8 sec |
| Tank capacity | 1 l |
| Fluid consumption | Approx. 1 ml/min - 5 ml/min |
| DMX channels | 3 |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| Control | SACN; Art-Net; stand-alone; network cable; DMX; RDM; wireless remote control; wired remote control |
| Operating principle | Haze production without compressor |
| Display type | TFT display |
| Color | Black |
| Weight | 18.10 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!