Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Outdoor stage element
- Aluminum frame 2 x 0.5 m
- Aluminum feet must be ordered separately
- Distributed load 1200 kg/m²
- Water-resistant, fire-resistant
anti-slippery phenol-coated - Suitable for outdoor use
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x connection set
Paraméterek
| Distributed load | 1200 kg/m² |
| Recording feet max. | 50 x 50 x 3 mm |
| Recording feet min. | 42.5 x 42.5 x 3.5 mm |
| Material | Birch multiplex, 21 mm |
| Frame | 80 mm (strength:3 mm) |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 200 cm |
| Height | 8 cm |
| Weight | 22.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!