Leírás
Variable foot for TM-440 stage element
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Height | Maximum:30 cm |
| Minimum | 25 cm |
| Material | Aluminum |
| Material thickness | 3 mm |
| Dimensions | Length:5 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 22.5 cm |
| Weight | 0.76 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!