Leírás
Decorative zamifolia
- Artificial trunk
- Bendable
- The article is delivered ready to stand
- With greencolored lifelike leaves
- Ideal for room fittings
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 7 x artificial trunk |
| Setup | Bendable |
| Standing/fixation | Gardening pot covered with artificial earth |
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Foliage | Material:plastic |
| Decor style | Houseplant |
| Season | Summer |
| Dimensions | Height:70 cm |
| Diameter | Ø 20 cm |
| Planter | |
| Dimensions | Height:11.5 cm |
| Diameter | Ø 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!