Leírás
Rose runner for table and wall decoration
- Powered by a battery/battery pack
- 20 LEDs 3 mm multicolor
- Glowing
- redcolored beautifully flowers
Scope of delivery
- 1 x light effect
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power consumption | 1.00 W |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| LED type | 20 x 3 mm multicolor |
| Effect | Glowing |
| Via push button | |
| Material | Steel |
| Foliage | Material:textile |
| Flowers | Color:red |
| Material | textile |
| Dimensions | Length:120 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 15 cm |
| Weight | 0.50 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!