Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Phoenix palm with impressive leafage
- Tuber trunk
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- With approx. 313 greencolored lifelike leaves
- With 9 lifelike fronds
- High quality
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 1 x tuber trunk |
| Setup | Easy to assemble |
| Standing/fixation | Gardening pot |
| Color | Green |
| Foliage | Approx. 313 leaves |
| 9 fronts | |
| Material | textile |
| Decor style | Mediterranean flair |
| Season | Summer |
| Dimensions | Height:150 cm |
| Weight | 4.90 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Diameter:Ø 15 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!